Pluggerz - True Tone Uni-fit Oordoppen

In november komt er een eind aan één van de meest unieke live-acts uit de hardstyle-wereld: Ghost Stories. D‑Block & S‑te‑Fan en zangeres Evelyn brengen hun ‘Final Chapter tijdens het jubileumevenement 20 Years of D‑Block & S‑te‑Fan, dat op 8 november plaatsvind in The Dome. Het drietal blikt terug én kijkt vooruit op een waardig slotstuk.

LEES OOK: D-Block & S-te-Fan: “Eindelijk kunnen we alles draaien”

De geboorte van Ghost Stories begon met de track ‘Angels & Demons’. Zoals Diederik het beschrijft: “De live-act is ooit ontstaan uit de track ‘Angels & Demons’, dat was een track die Evelyn inzong met een Ghost Stories-achtig thema. Toen dachten we: dit kan wel wat worden in deze stijl, en hier kunnen we nog zoveel meer mee doen.”

Evelyn benadrukt hoe bijzonder deze act is: “Ik weet nu geen andere act die doet wat wij doen. Het is echt iets dat je nog nooit eerder hebt gezien op een hardstylefeest. Als je het nog niet gezien hebt, is dit echt het moment.”

Waarom stopt Ghost Stories?

Tijdens de aankondiging werd duidelijk dat Ghost Stories eindigt op een hoogtepunt. “We hebben goed nieuws en slecht nieuws,” begint Stefan tijdens de aankondiging. “Op 8 november doen we Ghost Stories met z’n drieën op het 20 Years of D‑Block & S‑te‑Fan-event. Maar…”

Evelyn maakt het direct duidelijk: “Het gaat wel de laatste keer zijn.” Het besluit is doordacht, benadrukt Diederik: “Dat is niet over een nacht ijs gegaan, maar we vonden dat we op creatief vlak het verhaal nu wel verteld hebben. En wat is een beter moment dan op 8 november?”

De laatste kans om het mee te maken

Voor fans wordt deze editie de ultieme laatste kans om het volledige Ghost Stories-verhaal nog één keer te beleven. Evelyn verzekert: “Alle Ghost Stories-songs komen langs. Dit is dus het moment. Dit gaat de laatste keer zijn. Dus ik zou zeggen: kom langs, want…”

Diederik benadrukt: “Als je Ghost Stories wilt zien, is dit dus je laatste kans.” Stefan deelt dat ze uitkijken naar de laatste show: “Niet per se omdat we er graag mee willen stoppen, maar wel omdat het moment heel speciaal wordt.”

20 Years of D-Block & S-te-Fan

20 Years of D-Block & S-te-Fan vindt plaats op zaterdag 8 november 2025 in The Dome in Haaren. Het belooft een epische viering te worden van twee decennia aan muzikale hoogtepunten van het duo. Tijdens dit unieke evenement, georganiseerd in samenwerking met REBiRTH Events. Ga voor pre-registratie en meer info naar de officiële website. De kaartverkoop start dinsdag 27 mei om 19:00 uur.

Beeldmateriaal via: REBiRTH Events