Dreunende beats, snijdende lasers en een festivalgevoel dat alles overstijgt. Op 15 november 2025 vond in The Dome in Haaren de elfde editie van REBELLiON Indoor plaats. Duizenden rebellen kwamen samen om te genieten van rauwe kicks, harde drops en pure energie. Dit jaar bracht iets bijzonders: voor het eerst kreeg uptempo een eigen plek met de gloednieuwe RESiST-stage.
LEES OOK: Fan streept volledige discografie af tijdens 20 Years of D-Block & S-te-Fan
Vanaf het moment dat je binnenkwam, voelde je de industriële vibe van The Dome. Lasers, vuurwerk en gigantische LED-schermen brachten de donkere ruimte tot leven. De RAW-stage had een intiem boilerroom-gevoel, terwijl de mainstage juist groots en overweldigend was. Er waren volop eet- en drinkmogelijkheden en zelfs bij de foodcourt was het feest. Hier waren signing sessions met onder andere Gezellige Uptempo, terwijl de Eleven Travel-bus op en neer bewoog op de beat.

Een line-up vol chaos
De line-up was niets minder dan een explosie van energie, waarbij de rebellen achter de decks de show stalen in Haaren. Sets van Lekkerfaces vs Kili, Manifest Destiny en The Dark Horror zorgden voor een geslaagde primeur van de uptempo-stage en bewezen dat high-BPM madness thuishoort bij REBELLiON. Op de mainstage domineerde Bloodlust met de anthem-show, gehost door MC LIVID, terwijl Damaxy vs Faceless en SLVL b2b Ush – Slush LIVE pure chaos brachten op de RAW REBORN stage onder leiding van MC FLO. Dual Damage zorgde zoals altijd voor hun kenmerkende vibe op de mainstage en Omnya vs Onyx LIVE bracht een unieke twist. De afsluitende show van Noxiouz & Satirized op de mainstage was een krachtige finale die het publiek deed juichen.

Adrenaline, beats en een zee van rebellen
De sfeer was ongekend: overal zag je mensen zingen, springen en kickrollen. De anthem-show op de mainstage was over-the-top: lasers, pyro en visuals, alles klopte. Ook op de nieuwe uptempo-stage ging het los: gehost door MC Barricade, met artiesten als Pinotello en T.M.O.. Vanwege de grote drukte moesten de ingangen van zowel RESiST als REBORN RAW zelfs tijdelijk (maar niet langer dan 5 minuten) worden afgesloten. Dit onderstreept maar weer eens het grootse animo voor de gloednieuwe uptempo-area.

Over-the-top spektakel
Het geluid was hard en strak: elke kick kwam keihard binnen. Bij RESiST dreunden de beats met minimaal 200 BPM door de muren, terwijl REBORN RAW scherpe, industriële vibes bracht. De mainstage combineerde melodie met explosieve drops. Al met al was het geluid op alle stages perfect, met duizenden handen in de lucht bij elke drop.
Beeldmateriaal via: REBELLiON Indoor
