Snakepit bestaat 10 jaar en viert dat met de grootste terugblik én vooruitblik op uptempo tot nu toe. Op zaterdag 7 november staat het Klokgebouw opnieuw volledig in het teken van de snelste kicks, maar voor het jubileum wordt er flink opgeschaald. Voor het eerst zijn er DRIE area’s, verdeeld over Past, Present & Future. De volledige line-up is vandaag bekendgemaakt.
LEES OOK: Masters of Hardcore bewijst aan 30.000 gabbers waarom het haar naam verdiend
Al tien jaar is het Klokgebouw in Eindhoven de thuisbasis van Snakepit. In die periode veranderde uptempo enorm: nieuwe sounds ontstonden, nieuwe artiesten braken door en een compleet nieuwe generatie liefhebbers vond zijn weg naar het genre. Tijdens de jubileumeditie brengt Snakepit al die ontwikkelingen voor één keer samen.
Het concept voor de tiende verjaardag is dan ook duidelijk: “The sound of the past. The energy of today. The future of uptempo.” Iedere area vertegenwoordigt een ander hoofdstuk uit de geschiedenis van Snakepit en uptempo.

Present: de sound van uptempo anno 2026
De Present staat volledig in het teken van de sound die uptempo vandaag de dag bepaalt. Hier komen artiesten samen die de huidige uptempo-sound mede bepalen. Zo staan onder anderen Barber: Razor RIØT, Bössels LIVE, Kili, en Noxiouz op het programma.
Ook staan er verschillende bijzondere sets tussen. Partyraiser kijkt met Next 10 Years juist vooruit naar het komende decennium, terwijl Snakepit Records met een speciale LIVE-act vertegenwoordigd wordt door Spitnoise vs Revealer vs Juliëx.

Future: de volgende generatie uptempo
Niet alleen het verleden en heden krijgen een podium. Snakepit gebruikt het tienjarig jubileum ook om nadrukkelijk te laten zien welke artiesten volgens de organisatie onderdeel zijn van de toekomst van uptempo. De Future staat daarom volledig in het teken van de volgende generatie. De nieuwe namen binnen uptempo nemen het daarbij in verschillende battles tegen elkaar op, waaronder Abaddon vs Rosbeek, Akimbo vs Kemal, Dimma vs Roosterz en Samynator vs T.M.O.
Past: terug naar de roots van Snakepit
Voor het derde hoofdstuk gaat Snakepit terug naar de sound waarmee het allemaal begon. De Past is een ode aan de pioniers, iconische tracks en artiesten die de basis hebben gelegd voor uptempo én voor tien jaar Snakepit in het Klokgebouw.
Daar komen namen als Cryogenic, DRS, Trespassed en Vandal!sm samen met verschillende speciale sets. Bulletproof brengt met Nostalgia een dosis herkenning uit het verleden, terwijl Spitnoise met Best of the Past eveneens terugblikt op het verleden. Ook Partyraiser keert hier terug met een speciale set. Waar hij op de Present vooruitblikt met Next 10 Years, draait hij op de Past een set over de afgelopen tien jaar: Partyraiser: Past 10 Years.
Snakepit 10 Years At Full Speed
Present
Future
Past
“3 Hoofstukken van hetzelfde verhaal, dit is 10 jaar Snakepit”
Snakepit 10 Years At Full Speed vindt plaats op zaterdag 7 november 2026 van 13:00 tot 23:00 uur in het Klokgebouw in Eindhoven. Met drie area’s en drie verschillende tijdperken staat de jubileumeditie volledig in het teken van tien jaar Snakepit: van de tracks van toen en de sound van nu tot de volgende generatie uptempo. De kaartverkoop is inmiddels gestart via de officiële website van Snakepit.
Beeldmateriaal via: Snakepit

